Dolduk.com është një rrjet social që ju ofron mundësinë të komunikoni me miqtë e juaj, të njoftoni miq të ri dhe të mësoni se çfarë mendojnë të tjerët për ju. Për të shfrytëzuar këtë faqe, ju duhet të identifikoheni ose të regjistroheni!


mehmet
Bazen bir şeyi çok istersin, olmaz...
Hatta bazen bir şeyi ilk defa bu kadar çok istersin.......
vlerësimi: 19»

Survivor'ı kim kazanır?

1. Türkiye
Meshkuj 0% (0 Vota)Femra 0% (0 Vota) 0% (0 Vota)
2. Yunanistan
Meshkuj 25% (1 Vota)Femra 0% (0 Vota) 25% (1 Vota)
3. Diğer ( Acun :) )
Meshkuj 75% (3 Vota)Femra 0% (0 Vota) 75% (3 Vota)

Përgjigje: 4
Meshkuj - Meshkuj     Femra - Femra
Komente (0) »

Propozo sondazh të ri »


Nëse dëshironi të plotësoni sondazhin, ju duhet të identifikoheni.

Urime ditëlindjen:
FeYyQz magicpoem
Bisser
offline Bisser
Shiko të gjitha 10 pikët
pisike555
Привет из Болгарии! - 14:25
Fair Lady - 23:12
offline ELA
Sweet Girl )
Sweet Girl - 23:11
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
HaSe
offline HaSe
Greetings from Strumica - 23:11
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
Fatma25
Life is beautiful when there are such girls - 23:10
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
gamsar
offline gamsar
simply irresistible .. - 23:10
dholidej
Shiko të gjitha 10 pikët
romanya
it's very cute and beautiful - 23:09
Nuk ke profil?
Kërko njerëz
gjinia:
mosha:  
anëtarë online: 0 | kërkoni më shumë »

Çifti më i mirë
  8.41
Ditë sëbashku: 572
kulakli
Kara-Sevda
Video e promovuar
Vlatko Miladinovski - Vel...
Vlatko Miladinovski - Veljo Kerko most interesting interval from 2:00 to 2:05